Dla firm

Nasza oferta skierowana jest do firm, agencji eventowych, organizatorów imprez integracyjnych, szukających nowoczesnych, niebanalnych pomysłów na imprezę integracyjną dla swoich pracowników czy klientów. Warsztaty z EduRobots dla dorosłych są szczególnie polecane na imprezy team-building. Wspólna praca nad określonym zadaniem świetnie integruje, sprzyja bliższemu poznaniu się, przełamaniu barier komunikacyjnych i pobudza kreatywność. Aby zadanie zostało zadowalająco wykonane, grupa musie je zaplanować i wspólnie dążyć do zrealizowania projektu. Team-building prowadzony jest w przyjaznej i luźnej atmosferze, co pozwala spojrzeć na kolegów z biura z innej perspektywy.

Team-building odbywa się w małych, około 3-5 osobowych zespołach projektowych. Każdy zespół tworzy od podstaw własnego robota. Tworzenie robota polega na skonstruowaniu i zaprogramowaniu robota. Już na początku realizacji projektu, zespół musi wspólnie zadecydować, którego robota wybiera do realizacji zadania. Przykładowo robot może być szybki i zwrotny lub wolny i masywny. Zespół musi wspólnie ocenić wady i zalety każdej opcji i dokonać wyboru. Po wyborze instrukcji podstawowej zespół wspólnie pracuje nad jej wykonaniem. Kolejny etap ma na celu pobudzenie kreatywności grupy. Zadanie polega na zaprojektowaniu i dołączeniu do konstrukcji elementów, które zagwarantują robotowi przewagę nam innymi zespołami. Kiedy roboty są gotowe odbywają się wstępne zawody robotów, które umożliwia sprawdzenie pomysłów. Już ta faza powoduje dużo emocji, jednak to dopiero początek. Następnie uczestnicy mają czas na udoskonalania swoich projektów. Etapem finalnym są zawody robotów, sprawdzające w formie rywalizacji wykonane projekty.

Dokładny przebieg imprezy jest ustalany po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami i strukturą grupy, biorącej udział w team-buildingu. Warsztaty mogą zostać przeprowadzone w miejscu pracy lub w trakcie wyjazdów integracyjnych. Warsztaty mogą odbywać się w pomieszczeniach zamkniętych lub w plenerze. Dojeżdżamy w miejsce wykonania zlecenia razem z całym sprzętem: komputerami, zestawami Lego Mindstorms, planszami do testowania robotów oraz przeprowadzenia zawodów, urządzeniami projekcyjnymi. Zapewniamy fotorelację z imprezy oraz nietypową wideorelację z kamery GoPro, przymocowanej do robota biorącego udział w zawodach.

tel.: +48 535 662 418
@: biuro@edurobots.pl
Bydgoszcz 85-005
ul. Gdańska 69
Style switcher RESET
Body styles
Color settings
Link color
Menu color
User color
Background pattern
Background image