Dla przedszkoli

Dla Przedszkola Robo-ludki

Przedszkolaki szukają nowych doświadczeń, bo są ciekawe świata. Podczas zajęć z robotyki i LEGO, dzieci w praktyce odkrywają podstawowe zasady ze świata robotów oraz zapoznają się ze słownictwem w języku angielskim. Korzystając z graficznego oprogramowania, które ożywia nasze roboty, uczą się podstaw logicznego myślenia i rozwijają wyobraźnie przestrzenną. Podczas zajęć, dzieci reagują żywiołowo i spontanicznie a dużo pozytywnych emocji i wspaniała zabawa sprawiają, że zapamiętują jeszcze więcej z lekcji. Prowadzimy zajęcia w oparciu o klocki Duplo i WeDo 2.0

Co robimy na zajęciach?

60 minut zajęć wspaniałej zabawy

Trenerzy z pasją

Nauka obsługi komputera

Współpraca

Programowanie po angielsku

Klocki LEGO

Przykładowe tematy lekcji:

ZOO

W naszym robocim-zoo zabrakło muzyki. Sytuację postanowił uratować niezawodny gorylek. Wśród klocków znalazł magiczne kubeczki, które stały się bębnami. I tak pojawiła się muzyka w Naszej krainie. Zaprogramujemy gorylka, który śpiewa różne piosenki.

SPORT

Chyba każdy marzy o karierze sławnego piłkarza. Na naszych zajęciach dzieci mają szansę stać się czołowym bramkarzem reprezentacji Polski. Zbudujemy i zaprogramujemy golkipera, który obroni każdy strzał. Przy okazji nauczymy się jak działa czujnik odległości.

PODRÓŻE

Podróżując po sawannie napotykamy groźnego zwierza. Jest to prawdziwy król rzek, który jest wiecznie nienajedzony, postanawia zrobić sobie dietę z klocków.

W PRZESTWORZACH

Katastrofa w przestworzach. Pilot stracił panowanie nad swoją maszyną. Jedyna nadzieja w autopilocie, który jest programowany z bazy naziemnej. Mając tylko dane z żyroskopu samolotu, trzeba uratować go, przed zderzeniem z Ziemią.

Czy można wyobrazić sobie lepsze połączenie zabawy i nauki? To właśnie ta mieszanka powoduje, że dzieci w naturalny sposób zapamiętują cenną wiedzę. Każde zajęcia to inna zabawa, dzięki czemu na każdych zajęciach uczymy się czegoś nowego.

Ważne
1. Jak tworzy się grupa?
Zajęcia odbywają się w przedszkolu. Jest to najwygodniejsza forma dla Państwa, ponieważ nie trzeba poświęcać dodatkowe czasu na dowóz dzieci. Minimalna liczba dzieci w grupie to 8 osób
2. Ile trwają zajęcia?
Zajęcia trwają 60 minut. Jest to optymalny czas do zbudowania i zaprogramowania robota od podstaw. Zajęcia są cykliczne, co tydzień. Daje to najlepsze efekty edukacyjne:)
3. Jeżeli dziecko opuści zajęcia?
Jako jedyni dajemy możliwość odrabiania zajęć. Nie odbyta lekcja przekładana jest na czerwiec.
4. Jaka jest cena?
Cena za jeden miesiąc wynosi 80 PLN i jest stała przez cały okres.
5. Czy są rabaty?
Jak najbardziej! Rabat – 10% zniżki przysługuje rodzeństwu, niezależnie od grupy.

tel.: +48 535 662 418
@: biuro@edurobots.pl
Bydgoszcz 85-005
ul. Gdańska 69
Style switcher RESET
Body styles
Color settings
Link color
Menu color
User color
Background pattern
Background image