Pokój zagadek dla dzieci i młodzieży

Pierwszy w Bydgoszczy Pokój Zagadek w pełni przeznaczony dla DZIECI i MŁODZIEŻY!

EduRobots Pokój Zagadek to innowacyjne miejsce przeznaczone dla dzieci, które zabierzemy w podróż pełną zagadek, nauczymy współpracy, rozbudzimy ich ciekawość oraz wyobraźnię.

Zabawa w EduRobots Escape Room to idealna propozycja dla całych rodzin, zabawa ucząca kreatywności, wzmacniająca więzi przyjacielskie i rodzinne, a przy okazji poprawiająca komunikację i współpracę w grupie. Jako jedyna firma w regionie proponujemy wszystkim dzieciom, osobne scenariusze przygotowane dla najmłodszych uczestników :).

Sugerujemy, aby dzieci do 10-go roku życia, przebywały w pokoju pod okiem rodzica, opiekuna, który przeprowadzi pociechy przez całą zabawę, dbając o ich bezpieczeństwo, zachęcając do logicznego myślenia oraz naprowadzając na właściwy tok rozumowania. Starsze dzieci mogą w zabawie uczestniczyć samodzielnie a rodzice mogą śledzić ich poczynania na dodatkowym ekranie.

Posiadamy jeden pokój, ze scenariuszami specjalnie przygotowanymi dla dzieci w różnych grupach wiekowych (4-6 lat, 7-10 lat i 11-14 lat) i o różnych zainteresowaniach. Wybrany scenariusz dopasowywany jest trudnością do wieku graczy. W naszej sali dzieci muszą rozwiązać tajemnicę łącząc fakty, wykonując szereg zadań i odnajdując w danym pomieszczeniu zagadki, które w efekcie końcowym mają doprowadzić ich do…

Nasz EduRobots Escape Room to edukacyjna zabawa, która pobudza do życia szare komórki, uczy kreatywności,  przygotowuje dzieci do samodzielnego, logicznego myślenia oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Dzieci wykorzystując wiedzę zdobytą w szkole, naturalne talenty i wrodzoną inteligencję będą miały możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami. Zapewniamy wspaniałą zabawę, bo oprócz standardowych zadań polegających na złamaniu szyfru czy kodu, dzieci muszą zbudować ze znalezionych klocków w skrzyniach np. robota, który umożliwi im wykonanie zadania, uruchomić zdalnie sterowany wiatrak czy odmierzyć określoną ilość tajemniczej substancji.

Nad bezpieczeństem dzieci czuwa opiekun gry. Pomieszczenie nie jest zamykane na klucz i każdy uczestnik może w dowolnym momencie opuścić grę.

Nie czekaj i pozwól dziecku podjąć wyzwanie!

Zarezerwuj pokój i zapewnij dziecku fantastyczną rozrywkę już dziś!

tel.: +48 535 662 418
@: biuro@edurobots.pl
Bydgoszcz 85-005
ul. Gdańska 69
Style switcher RESET
Body styles
Color settings
Link color
Menu color
User color
Background pattern
Background image