Eventy

Pokazy robotów

Eventy z EduRobots są połączeniem zabawy i nauki, w towarzystwie nowoczesnych technologii. Humanoidy, roboty zwiadowcze, miniSUMO, roboCUP, bezzałogowe drony, wyścigi robotów, robolabirynt, robozwierzaki, łaziki marsjańskie, zadziwiające konstrukcje, maszyny i urządzenia, zainteresują nie tylko najmłodszych uczestników Państwa imprezy! Eventy naukowe z EduRobots to doskonała forma promocji dla firm, sklepów, galerii handlowych, szkół, przedszkoli, ośrodków kultury. Zapewniamy kompleksową obsługę eventów dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Podczas eventów oferujemy pokazy sceniczne robotów, interaktywne stoiska robotyczne , warsztaty robotyki, a także quizy, gry i zabawy dla całej rodziny. Podczas pokazów animatorzy prezentują ciekawe modele robotów oraz objaśniają ich działanie. Pokaz uzupełniony jest o prezentację multimedialną, pobudzającą zainteresowanie światem robotyki. Stoiska interaktywne wypełnione wieloma robotami i przyciągają pasjonatów nowoczesnych technologii. Każdy odwiedzający może obejrzeć, wypróbować i pobawić się robotami. Dla tych, którzy chcą jeszcze bardziej zagłębić się w pasjonującym świecie robotyki prowadzimy warsztaty. Podczas warsztatów uczestnicy własnoręcznie wykonują i programują roboty. Nasza oferta może być kompleksowa i zawierać pokaz, stoisko interaktywne oraz warsztaty lub tylko wybrane elementy. Organizujemy imprezy plenerowe oraz w pomieszczeniach zamkniętych.

Nasze atrakcje stanowią interesującą rozrywkę dla każdego. Walki robotów sumo to rywalizacja dostarczająca wielu emocji, zarówno osobom biorącym udział w zawodach, jak również obserwatorom. Mecz robotów w piłkę nożną to świetna okazja do zabawy zespołowej. Pokaz lotu profesjonalnym quadrocopterem, jest niesamowitym przeżyciem dla dzieci i dorosłych. Skorpiony, krokodyle, psy, słonie i inne robozwierzaki, zaprogramowane do zabawy z najmłodszymi, na długo pozostaną w pamięci. Modele maszyn i urządzeń pomagają poznać i zrozumieć otaczający świat.

Nasza oferta szczególnie polecana jest na pikniki, Dni Dziecka, eventy w galeriach handlowych oraz imprezy integracyjne. Dojeżdżamy z całym sprzętem we wskazane miejsce, zapewniamy dobrą zabawę i sporą dawkę wiedzy. Podczas eventu z EduRobots, Państwa uczestnicy nie będą tylko obserwatorami, staną się aktywnymi uczestnikami, a nawet współtwórcami. Przy przygotowaniu pokazów, za każdym razem konsultujemy się z zamawiającym odnośnie jego oczekiwań.

Możemy także zorganizować, jednorazowe lub cykliczne warsztaty lub pokazy robotyki, dla dzieci Państwa pracowników. Nasza oferta jest szczególnie korzystna dla nowoczesnych, prorodzinnych, skoncentrowanych na innowacjach firm. Dostęp do edukacji, na tak wysokim poziomie, dla dzieci Państwa pracowników, z pewnością zaprocentuje ich zadowoleniem i przywiązaniem.

Zapraszamy do kontaktu, bardzo chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

tel.: +48 535 662 418
@: biuro@edurobots.pl
Bydgoszcz 85-005
ul. Gdańska 69
Style switcher RESET
Body styles
Color settings
Link color
Menu color
User color
Background pattern
Background image