Urodziny

Urodziny z EduRobots

Oferta urodzinowa

Zastanawiają się Państwo, w jaki sposób zorganizować przyjęcie urodzinowe dziecka? Jak przygotować oryginalny prezent, zapewnić świetną zabawę i niezapomniane emocje dla dziecka, w gronie zachwyconych rówieśników?

Jak urodziny, to tylko z EduRobots! Bo przecież, wszystkie dzieci lubią roboty i klocki LEGO:)

Urodzinki z EduRobots, to świetna okazja do zabawy i nauki. Zapewniamy kompleksową organizację całego urodzinowego wydarzenia, zaczynając od zaprojektowania zaproszeń, poprzez organizację poczęstunku do przeprowadzenia wspaniałej zabawy. Ciekawe scenariusze zapewnią mnóstwo frajdy, a wiedza i wspaniałe wspomnienia pozostaną długo w pamięci. Solenizant wraz z przyjaciółmi odkryje magię robotów i klocków LEGO. Na każdego uczestnika czeka niespodzianka od EduRobots.

Oferta urodzin z robotami polecana jest dla chłopców i dziewczynek, w wieku 5-14 lat. Urodziny to dla jubilata bardzo wyczekiwany dzień, dlatego zależy nam aby był szczególny. Na tą niezwykłą okazję przygotowaliśmy, dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci, scenariusze imprezy ustalane indywidualnie. Rodzaj robotów, które będą tworzone zależy od wybranego scenariusza. W ofercie znajdą Państwo tematy, które zainteresują chłopców i dziewczynki, w każdym wieku. Chłopcy uwielbiają np. robomecze, szybkie pojazdy i roboty walczące, a dziewczynki słodkie robo-zwierzaki i pokazy mody. Dla każdej pary zapewniamy: klocki konstrukcyjne i elementy elektroniczne do budowy robota oraz komputer z oprogramowaniem.

Jak wyglądają urodziny z EduRobots?

Przyjęcie urodzinowe rozpoczyna się od pełnej humoru prezentacji multimedialnej, wprowadzającej młodych konstruktorów do świata robotyki. Prezentacja prowadzona jest z aktywnym udziałem dzieci. Następnie młodzi robotycy własnoręcznie tworzą prawdziwe roboty. Po wgraniu prostego programu konstrukcje „ożywają” i wykonują komendy, zaprogramowane przez dzieci. Najbardziej wyczekiwany moment do „ulepszanie” robota, dodatkami z własnego pomysłu. Dzieci są niezwykle kreatywne i potrzebują warunków, aby to wyrazić.

Finałem imprezy są zawody robotów, które dzieci uwielbiają. Wyścigi, walki, turnieje, niezależnie od wybranego scenariusza, na pewno będzie głośno i wesoło. Na zakończenie przyjęcia urodzinowego wszyscy uczestnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy i upominki.

Scenariusze urodzin

Walki robotów (8-14 lat)

Pełne emocji walki robotów, odbywają się na specjalnej arenie. Zadanie robota jest bardzo proste: zepchnąć przeciwnika w ringu, a samemu na nim pozostać! Roboty wyposażone są w specjalne czujniki, wykrywające obszar ringu oraz przeciwnika. Istnieje wiele koncepcji, aby wygrać te zawody. Roboty mogą być szybkie i zwinne lub wolne i masywne, mogą mieć prostą konstrukcje lub liczne dodatki. Młodzi inżynierowie, na pewno będą prześcigać się w świetnych pomysłach. Nie ważne, który robot będzie najlepszy, liczy się dobra zabawa!

Zawody roboCUP (8-14 lat)

A jakby tak, zagrać w piłkę prawdziwymi robotami, na prawdziwych zasadach? Na zwykłym boisku, nasze roboty zmęczyły by się za bardzo, wolą grać na swojej planszy. Wszyscy uczestnicy imprezy są podzielni na dwie drużyny. Zadaniem każdej drużyny jest stworzenie bramkarza, obrońców, napastników i pomocników. Za pomocą prostego programu, dzieci uczą robota kopania piłki i zabawę czas zacząć. Dzieci sterują robotami z komputera i muszą uważać aby nie dostać czerwonej kartki. Roboty lubią jak się je dopinguje!

Wyścigi robotów (8-14 lat)

Z pewnością, każdy fan Formuły 1 doskonale wie jakie jest zadanie robota, oczywiście w jak najkrótszym czasie pokonać tor wyścigowy. Młodzi konstruktorzy, wykorzystując wskazówki instruktora tworzą super szybką wyścigówkę, maksymalnie zwiększając jej prędkość za pomocą przekładni. Istotny jest też kształt robota i specjalne dodatki poprawiające jego parametry. Roboty poruszają się po specjalnym torze i są sterowane z komputera. Nie może być zbyt łatwo, na torze muszą pojawić się przeszkody!

Misje robotów zwiadowczych (8-14 lat)

Zadaniem robota jest zbadanie nieznanego ludziom i być może niebezpiecznego terenu i przywiezienie materiału badawczego do tajnego laboratorium. Praca robota jest ściśle tajna, a wiec zadanie musi zostać wykonana jak najszybciej. Każda para buduje własnego robota—zwiadowcę, wyposażonego w kamerę i chwytak. Roboty, po kolei biorą udział w tajnej misji. Na powodzenie misji ma wpływ budowa robota, ale również talent operatora. Robot musi być przygotowany na atak robo-przeciwników w nieznanym terenie!

Robozwierzaki (8-14 lat)

Przyjęcie urodzinowe, w towarzystwie słodkich robo-pupilów, jest szczególnie polecaną opcją dla dziewczynek. Podczas urodzin przekonamy się, czy robot-krokodyl naprawdę jest groźny oraz czy robot-pies lubi być głaskany. Sprawdzimy też co najbardziej lubią jeść nasze robo-pupile. Prawdziwy pupil umie wykonywać ciekawe sztuczki, zadaniem trenerek będzie nauczyć swojego robo-zwierzaka czegoś naprawdę szalonego. Na koniec oczywiście konkurs na najfajniejszą sztuczkę oraz najsłodszego pupila, a może jeszcze coś:)

Robotyczne safari (5-7)

Podczas tej egzotycznej przygody, odwiedzą nas lwy, małpy, krokodyle, żyrafy, nie może zabraknąć też robo słonika. Robotyczne safari zostanie stworzone, krok po kroku przez najmłodszych pasjonatów robotyki, z klocków Lego WeDo. Mali robotycy zapoznają się ze zwyczajami dzikich zwierząt i ich zadaniem będzie odpowiednio wytrenować robotyczne safari. Czy wszystko się uda? Małpy będą grały na bębenkach, krokodyl zje czapeczkę ludzika Lego, a lew będzie śpiewał. Robotyczne safari będzie na pewno wesołe!

Robomecz (5-7lat)

Najmłodsi fani piłki nożnej, również mogą rozegrać robomecz. Stworzymy bramkarzy, i napastników, na robomeczu muszą być także kibice. Roboty naprawdę lubią być dopingowane! Każdy piłkarz musi dużo trenować, dlatego zadaniem młodych robo-trenerów będzie odpowiednie przygotowanie zawodników. Robo-napastnicy powinni celnie trafiać do bramkę, a bramkarz musi im to utrudniać. Kibice też potrzebują trenera, który nauczy ich krzyczeć i śpiewać. Szykuje się niezła zabawa!

Zaproponuj swój scenariusz, a my go zorganizujemy dla Ciebie i Twoich przyjaciół!

Dodatkowe informacje:

 • czas trwania urodzin z EduRobots to 2 godziny zegarowe,
 • urodziny przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-14 lat,
 • na urodzinach dla dzieci w wieku 5-7 lat korzystamy z Lego WeDo 2.0, a 8-14 lat Lego Mindstorms,
 • zapewniamy zestaw Lego i komputer dla każdej pary uczestników,
 • wszyscy uczestnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy i upominki,
 • jubilat otrzymuje specjalny upominek,
 • dodatkowe atrakcje do wyboru: np. modelowanie, malowanie twarzy, doodling
 • urodziny możemy zorganizować w domu jubilata lub innej wskazanej przez rodziców lokalizacji,

Cena:

 • grupa do 8 osób, jeden instruktor 300 zł
 • grupa do 14 osób, dwóch instruktorów 500 zł
 • grupa powyżej 14 osób dopłata za każdą dodatkową osobę 25 zł
 • potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł
 • ostateczna opłata za urodziny, ustalana jest na podstawie ilości gości, podanej na 2 dni przed terminem imprezy.

Dodatkowe opcje:

 • Udostępnienie, przewiezienie i rozstawienie stolików i krzeseł – 50zł,
 • Udostępnienie, przewiezienie i rozstawienie namiotu o konstrukcji aluminiowej i wymiarach 4mx4m, na plenerowe urodziny – 150 zł
 • Pokaz chemiczny prowadzony przez instruktora, czas około 15 min, – 100zł
 • Fotoreportaż na płycie DVD z urodzin – 100zł
tel.: +48 535 662 418
@: biuro@edurobots.pl
Bydgoszcz 85-005
ul. Gdańska 69
Style switcher RESET
Body styles
Color settings
Link color
Menu color
User color
Background pattern
Background image